Trapez Isı

Uygulaması

Trapez Sac Nedir, Nerelerde Kullanılır ?

 

Çatılar & duvar uygulamalarının vazgeçilmez ürünü olarak ön planda olan trapez sac, oldukça kaliteli yapıya sahiptir. Isı yalıtımıSes yalıtımı, hem de geçirgenlik açısından en iyi Çatı Kaplama Malzemesi olarak kullanılmaktadır. Ömür Yalıtım uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz trapez sac üretimi ve uygulaması konusunda   “Trapez sac nedir, nerelerde kullanılır” başlığımız ile devam edelim.

Trapez Sac Nedir?

Trapez Sac Nedir Trapez saclar, galvaniz sac ya da alüminyumdan ,  coil coating boyalı ya da direkt olarak boyasız, farklı kalınlık ve boyutlarda üretilerek piyasaya sunulmaktadır.

Kişiye özel talep doğrultusunda da üretilebilmektedir.

Isı yalıtım uygulaması yapılmadan tek katlı ya da iki trapezin arasına ısı yalıtımı serilerek çok tabakalı olarak üretilmesi, malzemenin kalite anlamında oldukça yüksek seviyede olmasını sağlamaktadır.

 

    Üzerine farklı uygulamalar yapılabilmektedir. Bu uygulamalar sayesinde ekstra dayanıklılık ve yalıtım elde edilir. Belirttiğimiz ek uygulamalar: Yoğunluk seviyesi yüksek taş yünü, EĞS, XPS vb. Membran Günümüzde her geçen gün gelişen teknoloji, hemen hemen her sektörde etkisini fazlasıyla göstermeye başlamıştır. Mevcut olarak yapı teknolojilerinde oldukça sık bir şekilde görülen özellik, farklı yapı malzemelerinin tek bir malzeme üzerinde kullanılmasıdır. Kompozit yapıların da en önemli özelliği, hem betonun hem de çeliğin birlikte kullanılarak karışım haline getirilebilmesidir. Trapez sac da bu teknolojinin bir ürünüdür.

URL